Par mums

TOPPREZENT SIA Latvijas tirgū strādā kopš 2009.gada.

Mēs nodarbojamies ar reklāmas suvenīru tirdzniecību, ražošanu, personalizēšanu. Laika gaitā esam iegādājušies vairākas lāzergravēšanas iekārtas ar kurām veicam reklāmas suvenīru personalizēšanu.

Lai piedāvātu atsevišķi gravēšanas pakalpojumus, esam izveidojuši šo lapu www.gravesanaspakalpojumi.lv

Ja nepieciešama lāzergravēšana stiklā, kokā, metālā, tad laipni aicināti vērsties pie mums!

Mēs izceļamies no citiem uzņēmumiem ar ātru izpildes termiņu lieliem un maziem pasūtījumiem.

----------------------------------------------------------------------------

TOPPREZENT SIA 

Piedāvājam pildspalvas, reklāmas suvenīrus, nozīmītes, uzlīmju un dažādu drukas materiālu izgatavošanu.

Esam vieni no retajiem, kas paši bez starpniecības izgatavo un visīsākajā termiņā nodrošina pasūtījumu izpildi – nozīmīšu izgatavošana, pildspalvu gravēšana, reklāmas suvenīru gravēšana, uzlīmju, plakātu druka, t-kreklu un reklāmas apģērbu apdruka.

  • Pildspalvu, rakstāmpiederumu gravēšana, apdrukas nodrošināšana – www.pildspalva.lv
  • Nozīmīšu izgatavošana pasākumiem, reklāmai – www.nozimite.lv
  • Gravēšanas pakalpojumi metālā, stiklā, kokā, gaišā plastmasā  – www.gravesanaspakalpojumi.lv
  • Dāvanu eveikals - dāvanas Jūsu draugiem, radiem, kolēģiem - www.davanasundavanas.lv
  • Reklāmas suvenīri vairumā, plaša izvēle - www.topprezent.lv

Reklāmas suvenīrus piedāvājam reklāmas akcijām, dāvanām, ikdienai, kas tiek personalizēti ar klientu logotipiem, nepieciešamajiem tekstiem.

Uz vietas ir pieejamas dažādu modeļu metāla un plastmasas pildspalvas, piekariņi, usb un citas preces  – preces kas ir uz vietas sagatavojam 1-2 dienās (vai kā vienojamies ar klientu), preces kas jāpasūta – 10-15 dienās.

Piedāvājam plašu reklāmas suvenīru klāstu, kurus importējam no Vācijas, Polijas, Čehijas – ar gravējumu vai krāsu apdruku.

Personalizācijas iespējas:

  • Gravēšana – ar lāzeriekārtas palīdzību gravējam metāla pildspalvas un gaišās plastmasas pildspalvas. Ja nepieciešamas zolīdas metāla pildspalvas, tad šis risinājums ir labākais. Gravējums nenodilst. Rekomendējam izmantot gravētu pildspalvu piedāvājumu, ja nepieciešami mazi pildspalvu daudzumi ( no 1gab. – 499gab.), cenas ziņā šis būs izdevīgāks risinājums uz mazajiem daudzumiem. Pildspalvas gravējam visīsākajos termiņos, sākot no 15 minūtēm (atkarībā no nepieciešamā daudzuma)
  • Tampondruka (krāsu druka) – tampondruku izmanto plastmasas pildspalvu, zīmuļu apdrukai. Ja nepieciešami lielāki daudzumi (sākot no 500gab.) reklāmas pildspalvas ar firmas logo, nosaukumu par zemām izmaksām, tad tampondruka būs pareizā izvēle. Pildspalvu krāsu apdruku nodrošinam uz vietas apmēram 5 darba dienās vai importējam pildspalvas ar apdruku no sadarbības partneriem ārpus Latvijas par klientam izdevīgām cenām.
  • Pilnkrāsu druka (UV druka) – jauna tehnoloģija pilnkrāsu apdrukai. UV drukas tehnoloģija ir dārgākā no minētajām personalizācijas tehnoloģijām, bet ar tās palīdzību iespējama kaut foto uzdruka uz pildspalvas korpusa ar neierobežotu krāsu skaitu, krāsu pārejām par vienu cenu. UV drukai cena ir vienāda – vai drukā vienā krāsā vai 4 krāsu logo. Ja ir vēlme uzdrukāt daudzkrāsu logo sākot jau no maziem daudzumiem, tad šis būs labākais risinājums.

TOPPREZENT SIAReklāmas suvenīri

Zīmogu izgatavošana

zīmogu izgatavošana

Dāvanu veikals

dāvanu veikals

Nozīmītes

nozīmītes

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.